Menu

Yönetim Kurulu Başkanı Özel

Değerli Meslektaşlarım;

Hatay İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği 

             İş Sağlığı ve Güvenliği alanında emek veren İş Güvenliği Uzmanları, İş Yeri Hekimleri ve Sağlık Personelleri hepinizi Derneğimiz ve Yönetim Kurulu adına Saygı ve Sevgi ile selamlıyorum.

            2014 yılında girişimleriniz yaptığımız oluşumumuz nihayet Dernekleşme süreciniz tamamlamıştır. Sektörde çalışan tüm arkadaşlarımızı kapsayacak şekilde çalışmalarımızı yaptık ve tüm İş Güvenliği Profesyonellerini bir araya getirmeyi hedefledik. Dernekler sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıkları ortaya çıkarıp yaşatma ve geliştirmeyi amaçlarlar. Üyeler arası iletişim kurarlar. Projeler üretir, hayata geçirme çabası gösterirler. 

           Dernekçilik zor iştir! Kurmak kolaydır ama yaşatmak büyük enerji ve özveri ister. Görev üstlenenlerin gücü kuvveti ve enerjisi üyeleridir.  Bu noktada bundan sonrasında siz İş Güvenliği Profesyonellerine çok iş düşüyor. Malumunuzdur ki Derneklerin güçleri üyeleriyle ölçülür. Şu anda yapmış olduğumuz çalışmalar ve Bakanlık Kayıtlarına göre Sağlık Personelleri hariç İş Güvenliği Uzmanı ve İş yeri Hekimlerinin sayısı Hatay İli için 900 ün üzerindedir. Bu veriler ışığında ne kadar büyük bir aile olduğumuzu görebiliyoruz. Siz değerli İş Güvenliği Profesyonellerinin Derneğimize katılımı ile güçleneceğimiz daha büyük çalışmalar yapabileceğimiz ve hatta Oda olma sürecinde ilerleyeceğimiz aşikardır.

            Bizler bu konuda ilk adımı attık bundan sonrası sizde …

            En kısa zamanda sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

            Saygılarımla;

            Metin GÜNEY

            A. Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

            HİSAG- Hatay İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği

            Yönetim Kurulu Başkanı

Son DüzenlenmePazartesi, 27 Nisan 2015 13:24
Bu kategoriden diğerleri: Dernek Yönetimi »
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık
Best gambling websites website